Pomoc kuchenna poszukiwana - okolice Krakowa

Dodane: Sobota, 18 Sierpień, 2018  19:02
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:FPH OLO

Opis oferty pracy:

Zatrudnię Panią jako pomoc kuchenną


Wymagania:

- Książeczka sanepidowska + aktualne badania


Zakres obowiązków:

- Pomoc przy gotowaniu.

- Przygotowywanie surowców i półproduktów do konkretnych dań.

- Pomoc przy wydawaniu posiłków.

- Pomoc przy pakowaniu posiłków.

- Siekanie i obieranie warzyw.

- Mycie naczyń.

Sprzątanie stanowiska pracy (zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu zmiany).Odpowiadając na ogłoszenie kandydat zgadza się na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Drogi Użytkowniku, w związku z nowym prawem ochrony danych osobowych (RODO), które wchodzi w życie 25.05.2018, informujemy,że:

“Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Produkcyjno - Handlowa "OLO" Artur Czarnik z siedzibą w Owczarach, ul. Topolowa 93, 32-088 Owczary, adres e-mail: @ tel. 12 419 40 44.
Inspektorem danych osobowych w firmie Produkcyjno - Handlowej "OLO" Artur Czarnik jest Pan Artur Czarnik,
ul. Topolowa 93, 32-088 Owczary, adres e-mail: @ tel. 12 419 40 44
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO. 
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
Podanie danych osobowych na stronie internetowej www.pierogi-olo.pl oraz www.najlepsze-pierogi.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie Produkcyjno - Handlowej "OLO" Artur Czarnik z siedzibą w Owczarach, to:
adres korespondencyjny ul. Topolowa 93, 32-088 Owczary, adres e-mail: @ tel. 12 419 40 44,
formularz kontaktowy dostępny na stronie www.pierogi-olo.pl oraz www.najlepsze-pierogi.pl .
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Owczary, gm. Zielonki
Właściciel
Na Lento.pl od 11 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie